Ana sayfa

Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd.

Şirket profili
Jiangsu Handian Biyoteknoloji A.Ş., Nanjing şehrinde, Çin'de listelenen bir şirkettir. 19 yıldan fazla bir süredir sağlık bakım takviyelerinin geliştirilmesi ve üretimi üzerinde çalışıyoruz. Orijinal Nanjing Health Food CO., LTD ve China Pharmaceutical University'nin sağlık takviyeleri fabrikasının birleşmesiyle yaratıldık. China Pharmaceutical University'nin teknik gücüne dayanan güçlü araştırma ve geliştirme kabiliyeti ve üretim kapasitesi ile Handian, Çin'deki sağlık takviyeleri lider üreticisidir.

54'den fazla makine ve üretim hattımızla toplam 20.000 metrekarelik bir tesise sahibiz. Efervesan tabletler, çiğnenebilir tabletler, sakızlı şekerler, toz, kapsüller, vb. Gibi çeşitli dozaj formlarında besleyici sağlık ürünleri üretiyoruz. Watsons, Mannings, vb. İçin OEM yapıyoruz. Çin'de.

Global hammadde seçiminden tüm sanayi zincirinin entegrasyonunu, bitmiş ürün işlemenin dijital entegrasyonunu, tam otomatik şişeleme, uluslararası standart kalite kontrolünü gerçekleştiren kendi Ar-Ge Merkezimiz, Kalite Kontrol Merkezimiz, Pazarlama Merkezimiz, Uluslararası Ticaret Merkezimiz vb. farmasötik sınıf (I) ambalaj malzemesi üretim üssüne. HACCP, ISO22000, FDA vb.

Firmamız Çin İthalat ve İhracat Fuarı, VitaFoods, SIAL INTERFOOD INDONESIA, Dünya Gıdaları Moskova, SIAL Paris, vb. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılmıştır. Bu sergiler sayesinde, mevcut dünya pazarının talebini daha sezgisel bir anlayışa sahibiz, daha sonra yüksek kaliteli ve popüler ürünler yapmak için formüllerimizi, teknolojilerimizi vb. Geliştirmeye devam ediyoruz. Üstelik ürünlerimiz, dünyanın her yerinden iyi zevk ve kalitemizle müşterilerin ilgisini çekmektedir. Şirketimiz bu fuarlarda verimli sonuçlar elde etmiş, birçok ülkeden alıcılarla derinlemesine borsalar yapmış ve ilgili işbirliği hedeflerine ulaşmıştır.

Dünyanın en büyük sözleşme üreticilerinden biri olarak, önümüzdeki dönemde daha fazla işbirliği yapmak için bize katılmanızı içtenlikle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
1993-Handian, çeşitli tablet, toz, kapsül vb. Araştırma ve geliştirmeye başladı.

1998-Handian, gıda sınıfı efervesan tabletlerin ilk yerli araştırma ve geliştirme ve üretimi oldu.

2002-Handian, Nanjing Yüksek Teknoloji Şirketi'nin onursal unvanını kazandı. Handian, şirketin iş gelişimini e-ticaret platformuyla birleştirdi ve ürünleri çevrimiçi mağazada yayınladı. Şirket QS ve ISO 22000'i geçti.

2010-Handian, 5.000'den fazla müşterisine OEM hizmeti verdi. Bu Müşteriler Watsons, Mannings ve diğerlerini içerir. Aynı zamanda, şirket Çin İlaç Üniversitesi Sağlık Ürünleri Fabrikasının tüm üretim teknolojisini miras aldı.

2013-Handian sakızlı şekeri başarıyla geliştirdi ve yüzlerce sakızlı şeker formülasyonu geliştirdi. Aynı yıl, şirket kendi markası olan “Cool Vita, Mutlu Ayı, Youxin, vb.” Geliştirdi. Bu markaların ürünleri Walmart, Carrefour, Watsons ve diğer birçok eczanede ve süpermarkette satılmaya başladı.

2016-Handian, FDA sertifikasyonunu başarıyla geçti ve çeşitli insanlar için 300'den fazla çeşit içeren yedi seri geliştirdi. Efervesan tablet serisi, yerli meslektaşlarına yüksek ve istikrarlı kalitesi ile liderlik etmeye devam etti.

2017-Handian, Yeni OTC Pazarında yer aldı ve bir dizi buluş patenti aldı. Şirket, Jiangsu Gıda Üretim Güvenliği Birliği'nin direktör yöneticisi oldu. Aynı zamanda, Nanjing Ünlü Marka Ürünlerinin ve Tüketici Güven Ürünlerinin fahri unvanını kazandı.

2018-Handian'ın fabrikası 12.000 metrekarelik bir alanı, 100.000 seviyedeki arıtma atölyesini kapsıyor ve birden fazla otomatik üretim hattına sahip. Yaklaşık 200 çalışanı ve 15 kişilik bir Ar-Ge ekibi ile, 6.000'den fazla tarif geliştirdi ve 17 ulusal patent kazandı.

2019-Sürekli gelişmekte olan 26 yıllık sürenin ardından Handian, araştırma, üretim ve pazarlama alanında çeşitlendirilmiş bir işletme haline geldi. Şu anda fabrikamızda günde 800.000 tablet, 600.000 torba toz ve 10 ton sakızlı şeker üretme kapasitesi bulunuyor.

Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd. Jiangsu Handian Biotechnology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Soğuk Vita

No. Çalışanları : 200~400

Yıllık satış : 13000000-16000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Çiğnenebilir Kalsiyum Sakızları satış için iyi kalite Çiğnenebilir Kalsiyum Sakızları satış için